Novostavby

Stavby bytové

Ve firmě pk-stavby má nemalý podíl na našich zakázkách právě bytová výstavba. Ať už se jedná o stavby rodinných domů na klíč, výstavbu domů užívaných k rekreaci nebo výstavbu bytových domů pro developerské společnosti. V případě potřeby je samozřejmostí i zajištění a provedení všech prvků týkajících se interiérů.

Stavby občanské

Firma pk-stavby působí na trhu i v segmentu občanských staveb, kam spadají stavby občanské vybavenosti, kterými jsou například školská zařízení, prodejny či kancelářské objekty.

Průmyslové stavby

Součástí výrobního programu firmy pk-stavby je i průmyslová výstavba. Věnujeme se realizacím průmyslových staveb, rekonstrukcím výrobních a skladovacích objektů, rekonstrukcím administrativních budov a dalších průmyslových staveb.

Rekonstrukce

Podobně jako je tomu u novostaveb, tak v naší nabídce naleznete samozřejmě služby i v oblasti rekonstrukcí a oprav objektů. Zabýváme se opravami celých staveb anebo jejich částí i drobnou stavební údržbou. Zajišťujeme odborné provedení zdravotně technických instalací (rozvody vody a odpadů), ústředního vytápění, elektroinstalace, vzduchotechniky a dalších instalací. Jsme připraveni provést i drobné práce stavebního charakteru.

V případě potřeby firma pk-stavby dokáže ke všem uvedeným službám zajistit projektovou dokumentaci, technické konzultace a veškerou stavební připravenost.

Zajišťujeme tak komplexní služby ke spokojenosti našich zákazníků.

Stačí jen začít.